a

فیسبوک

تویتر

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 - 21:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09129170468

تماس برای مشاوره تلفنی

اینستاگرام راه امید

تلگرام

جستجو
فهرست
 

وکیل در تهران +مشاوره تلفنی رایگان 09129170468

خانه > تهران  > وکیل در تهران +مشاوره تلفنی رایگان 09129170468

وکیل در تهران +مشاوره تلفنی رایگان 09129170468

وکیل در تهران تلفن تماس 09129170468

آدرس : تهران – بلوار فردوسی – خیابان شهید سپهبد قرنی خیابان سمیه پلاک 220 طبقه 2 واحد 3

میدان مادر برج بیژن طبقه4 واحد6

میدان آرژانتین _ خیابان بخارست کوچه یازدهم بن بست نیلوفر پلاک1/3

قبل از مراجعه تماس حاصل فرمایید.

وکالت توسط آقای رضا دهقان و دکتر گوهریان صورت می پذیرد .

چگونه وکیل خوب در تهران پیدا کنیم؟

تلفن تماس برای مشاوره حقوقی در تهران  : 09129170468  

 گروه وکلای راه امید تخصصی ترین و بزرگترین گروه وکلا در کشور دارای 10 نمایندگی متناسب با نوع پرونده شما پس از مشاوره تلفنی مناسب به وکیل متخصص ارجاع میگردد همچنین در روند پرونده با پیگیری های مستمر 

این سوالی است که ممکن است به گوش هر کدام از ما خورده باشه،یا این سوال که یک وکیل خوب یا بهترین وکیل در تهران را معرفی کنید،یا اینکه چطور یک وکیل خوب در تهران را پیدا کنیم؟

 

موضوع این است که هرکدام از ماهر زمان که در گیر پرونده ای دعاوی حقوقی،کیفری و…می شویم و برای اولین بار پا به کلانتری یا دادگستری میگزاریم در صورتی که هیچ وقت تصور آن را نمی کردیم،یک نیاز بسیار شدید و الزامی را احساس کنیم که یک وکیل خوب یا بهترین وکیل در تهران را برای مشاوره و حل مشکلات به وجود آمده پیدا کنیم.ممکن است موضوع به مهریه،مطالبه نفقه چه جاریه وچه معوقه،حضانت فرزند و فرزندان،اجرت المثل زمان زوجیت،ثبت واقع نکاح و دیگر دعاوی خانواده،ویا ممکن است خارج از شهر محل سکونت و در شهری غریب اتفاقی غیر منتظره به وجود آید مصل تصادف یا سرقت یا ضرب و جرح ویا هر موردی که امکان اتفاق افتادن آن وجود دارد.یا در دعاوی حقوقی مطالبه وجه و یا هر مستندی دیگر مبنی برداشتن طلبی از شخصی آن را اقدام کنیم.

 

این ها مسائلی هستند که در طول زندگی ممکن است برای شخصی اتفاق افتد و یا اینکه درگیر آن باشد.

 

ماقصد داریم به شما دوستان و عزیزان کمک کنیم که چطور یک وکیل خوب یا بهترین وکیل را باتوجه به موضوع پیش آمده برای شما پیدا کنید و در آخر شماره تماس چند تن از وکلای معتبر و خوب در شهر تهران،،اصفهان،شیراز ، کرمان ، کرمانشاه ، کرج  ، مشهد و… را برای شما عزیزان عرض می کنیم تا در صورت نیاز اقدام به هماهنگی با این وکلا بکنید.

 

 

وکیل خوب در تهران 

از آنجا که شهر  تهران وکلای حاذق خوبی را در آن فعالیت مینماید اما معمولا هر یک از این وکلا در یک راستا مثلا پرونده قتل و یا مواد مخدر و… به نام شناخته میشود حال پیدا کردن این وکلا کار مشکلی میباشد .

راه حل مناسب برای این موضوع بهتر است شما از بزرگترین موسسه حقوقی در کشور بهره گیرید تا کمترین ریسک ممکن را داشته باشید این موسسه حقوقی راه امید فعال در 10 استان کشور و با حضور وکلای متعدد در هر شهرستان گامی بزرگ به سوی تخصصی برداشته است . به این صورت که در هر شهرستان منجمله تهران حضور چندین وکیل خبره متخصص متناسب با هر پرونده در گروه وکلای نوین وکالت مینماید ، با این سیکل کاری علاوه بر اینکه مدریت زمانی در روند پرونده گردیده منجر شده که وکلا تنها در همان حیطه تخصصی کاری خود فعالیت نماید و نتیجه خوبی را برای پرونده خود حاصل کنند . 

 

جهت ارتباط با گروه وکلای راه امید و مشاوره حقوقی  با شماره : 09129170468  تماس حاصل فرمایید .

آدرس گروه وکلای راه امید  در تهران  :

خیابان فردوسی خیابان قرنی خیابان سمیه پلاک 220 طبقه 2 واحد 3   قبل از مراجعه برای اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید .

 

وکیل خوب در تهران

وکیل در تهران

برچسب : وکیل در تهران , وکیل خوب در تهران , وکیل حرفه ای در تهران , مشاوره حقوقی در تهران  ,  وکیل پایه یک حرفه ای در تهران , وکیل پایه یک دادگستری در تهران , وکیل دادگستری در تهران  , مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

برچسب ها:

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید