a

فیسبوک

تویتر

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 - 21:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09129170468

تماس برای مشاوره تلفنی

اینستاگرام راه امید

تلگرام

جستجو
فهرست
 

وکیل خوب در مشهد – ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷

راه امید سامانه معرفی وکیل تخصصی > وکیل خوب در مشهد – ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷

فقط ۳ قدم تا حل مشکل حقوقی شما

​با وکیل متخصص در موضوع پرونده خود مشاوره کنید و در کمترین زمان ،‌ با حداقل هزینه به نتیجه مطلوب برسید

Ghadam 1 Ghadam 2 Ghadam 3

Button Rezerv

خدمات ما

 گروه وکلای نوین، خدمات حقوقی مشاوره حقوقی با وکیل متخصص، ارزیابی حقوقی، سرویس محاسبات حقوقی و دیگر خدمات حقوقی را بصورت تمام وقت در اختیار متقاضیان داخلی و خارجی قرار می دهد

Ers Item Home Item Family Item
Gharardadha Item Keyfari Item Money Item

نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید

                                                              

لیست کارمندان و وکلای موسسه

آمار در گروه وکلای نوین

۰

میزان مشاوره تلفنی
۰

پرونده های در حال بررسی
۰

مشاوره حضوری
۰

مشاوره های آنلاین

چگونگی انعقاد وکالت

سازمان برنامه و بودجه
‌هیأت وزیران در جلسه مورخ ۱۳۷۶٫۸٫۷ بنا به پیشنهاد شماره ۶۲۲۵۵٫۴۰ مورخ ۱۳۷۶٫۵٫۱۴
معاونت حقوقی و امور مجلس رییس جمهور و به استناد اصل‌یکصد و سی و هشتم قانون
اساسی جمهوری اسلامی ایران، تصویب نمود:
‌انعقاد قرارداد جدید وکالت و مشاوره حقوقی و یا تمدید قراردادهای قبلی و تعیین
میزان حق‌الوکاله و حق‌المشاوره با رعایت تصویب‌نامه شماره ۶۰۳۴ مورخ۱۳۴۵٫۷٫۳۰ به
استثنای قسمت اخیر بند (۴) و بندهای (۵)، (۶) و (۸) آن با تصویب وزیر یا بالاترین
مقام موسسات و شرکتهای دولتی و سازمانهایی که شمول‌مقررات عمومی در مورد آنها
مستلزم ذکر نام می‌باشد، خواهد بود.
‌حسن حبیبی – معاون اول رییس جمهور

میزان موفقیت ما در پرونده ها

امر وکالت منوط به نتیجه نیست
وکلای مجموعه برای پیروزی در پرونده ها تمام تلاش خود را کرده تا در آن موفق شوند اما تنها قاضی است که صادر کننده حکم میباشدکار وکالت همچون پزشک میماند که تمام تلاش خود را برای بیمار میکند اما قولی مبنی بر مداوای او ندارد

خانواده:
کیفری:
چک:
حقوقی:
ارث:

سوالات

وکیل خوب در مشهد

سوال : سلام دنبال وکیل خوب دادگستری در مشهد هستم ممکنه معرفی کنید ؟

پاسخ  : بعضی از وکلا در همه زمینه ها فعالیت مینمایند و این حق قانونی آنهاست اعم از دعاوی حقوقی،کیفری اعم از امور حسبی،ارث،ملکی،چک،خانواده،کیفری،حقوقی اما ما به هیچ وجه به شما این پیشنهاد را نمی دهیم.

اکنون برمبنای گسترش تمام علوم و تخصصی شدن آن ها گروه وکلای نوین نیز گامی بزرگ در ارتباط با تخصصی شدن برداشته است .

از دید ما شما باید با یک گروه بزرگ از وکلای زبر دست و متهبر و متخصص در امور مختلف در ارتباط باشید.و تنها به وکیلی که در زمینه ی کاری شما دارای تخصص است کار را بسپارد.

تخصص داشتن و تخصصی کار کردن در یک زمینه اصلی و حیطه تخصصی باعث اعتبار یک وکیل خوب است.

گروه وکلای نوین با انجام تخصصی سعی داشته تا به امروز بهترین و پر بازدید ترین فعالیت را در اختیار شما هموطنان گرامی عرضه کند،با مراجعه و ارجاع به متخصص در هزینه از امور دعاوی به وجود آمده برای شما موسسه حقوقی راه امید با تخصصی کردن پرونده ها و ارجاع به وکیل متخصص و انجام کار تخصصی با خاطری آسوده دعاوی خود را به ما بسپارید.

۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷-۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸

تلفن تماس : ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ بهروش

وکیل خوب در مشهد

سوال :
چنانچه شخصی از یک سند رسمی فتوکپی تهیه نموده و در فتوکپی شماره سند را تغییر داده و یا کلمه‌ای را حذف یا اضافه یا الحاق کند و سپس از فتوکپی یاد شده کپی تهیه و آن را به همراه اصل سند جهت برابر با اصل کردن تحویل مرجع ذی‌صلا‌ح کند و مرجع مزبور هم بدون توجه به تغییرات صورت گرفته در فتوکپی آن را برابر با اصل کرده و تصدیق نماید، ‌آیا اتهام وی جعل و استفاده از سند مجعول است؟

 پاسخ :
ظریه‌های ابزاری: الف) نظر اکثریت:با عنایت به این که فتوکپی صرفاً تصویر و عکس سند است و مادام که مصدق نشده، دارای ارزش و اعتبار نیست، بنابراین بزه جعل و استفاده از سند مجعول در فرض پرسش تحقق نیافته و عدم توجه مرجع تصدیق کننده فتوکپی به تحریف در فتوکپی نیز مؤثر در مقام نیست.(نظریه شماره ۴۹۰۲/۷ مورخ ۱۲ آذر ۱۳۶۸ اداره حقوقی قوه قضاییه، دادنامه شماره ۹۹۱/۲۰ مورخ ۲۵ آذر ۱۳۶۹ شعبه ۲۰ دیوان عالی کشور و رأی شماره ۷۸۲ مورخ ۱۱ تیر ۱۳۱۸) ب) نظر اقلیت:با توجه به این که اقدامات و عمل ارتکابی متهم متقلبانه بوده و اقدام به سندسازی کرده، بنابراین اتهام وی جعل و استفاده از سند مجعول است و نظریه شماره ۶۵۹۸/۷ مورخ سوم آذر ۱۳۸۳ اداره حقوقی قوه قضاییه نیز مؤید این مطلب است.

نظریه گروه: ماده ۱۲۸۴ قانون مدنی در تعریف سند مقرر داشته است:«سند عبارت است از هر نوشته‌ای که در مقام دعوا یا دفاع قابل استناد باشد.» فتوکپی برابر با اصل سند عادی که مورد استناد خواهان تقدیم‌کننده دادخواست است،برابر ماده مرقوم و نیز مستفاد از ماده ۵۷ قانون آیین دادرسی مدنی اعتبار سند را تا اثبات خلا‌ف صحت آن دارد.چنانچه اقدامات مزورانه استفاده‌کننده از سند مجعول محرز شود، مورد از مصادیق ماده ۵۲۳ قانون مجازات اسلا‌می‌بوده و جرایم ارتکابی مشمول مواد ۵۳۳، ۵۳۵ و ۵۴۰ قانون مرقوم به نحو تعدد محقق است که با رعایت ماده ۴۶ قانون مجازات اسلا‌می‌در این خصوص باید تصمیم‌گیری و تعیین مجازات شود.در نتیجه نظریه اقلیت مورد تأیید گروه است.( مأوی نیوز، مورخ ۷/۱۲/۱۳۸۶ )

زیرنویس: نظریه ۱۰۰۶/۷ – ۶/۳/۱۳۷۵ اداره حقوقی قوه قضائیه:«اگر کسی با اخذ فتوکپی یا عکس از سندی مشخصات خود را در آن درج نماید و از آن استفاده کند مرتکب بزه جعل نشده زیرا فتوکپی فی نفسه فاقد اعتبار است مگر اینکه مطابقت آن با اصل از طرف مرجع صلاحیتدار گواهی شده باشد، در این حال جرم جعل و استفاده از سند مجعول هر دو متحقق خواهد بود . ضمنا” چنانچه سند مذکور در امر ازدواج موثر واقع شده باشد ممکن است مساله به شرط وجود جهات لازم از نظر فریب در ازدواج قابل بررسی باشد.»

آیا تغییر در فتوکپی یا عکس جعل است ؟

پژمان

سوال :
شرایط طلاق غیابی در صورتی که زوجه در خارج به سر می برد چگونه است؟

متن پاسخ :
با سلام . همسر شما ( زوجه) در صورت داشتن دلائل لازم برای طلاق ( مصادیق عسر و حرج موضوع ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی یا اثبات تخلف از شروط ضمن عقد ازدواج) می تواند به دادگاه صالح در ایران مراجعه کرده و تقاضای طلاق نماید. اگر نشانی معتبر از شما در خارج کشور داشته باشد از طریق وزارت خارجه و کنسولگری ایران در آن کشور وقت رسیدگی به شما ابلاغ می شود و الا می تواند بعنوان مجهول المکان و از طریق انتشار آگهی وقت رسیدگی را ابلاغ و پس از اثبات دلیل طلاق ، نسبت به طلاق غیابی اقدام نماید. بدیهی است شما نیز پس از اطلاع از دادنامه طلاق غیابی حق واخواهی خواهید داشت. موفق باشید.

طلاق غیابی

طلاق غیابی

مریم

حقوقی

برای اخذ مشاوره پرونده های حقوقی و انعقاد وکالت

کلیک نمایید

کیفری

برای اخذ مشاوره در امور کیفری و انعقاد وکالت

کلیک نمایید

سرقت و کلاهبرداری

برای آشنایی با جرم سرقت ، مجازات ، روند رسیدگی و معرفی وکیل متخصص

کلیک نمایید

دپارتمان پرونده های بین المللی

در این دپارتمان میان کارشناسان بین المللی و وکلا برای همکاری با شرکت ها و کارخانه ها جهت امور قرارداد های بین المللی فعالیت دارد برای اطلاع بیشتر

کلیک کنید

دپارتمان خانواده

برای اخذ مشاوره خانوادگی و انعقاد وکالت

کلیک نمایید

چک

برای اخذ مشاوره در زمینه چک و انعقاد وکالت

کلیک نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید